9GAG sitesi kapsamında kullanıcılar kendi yaptığı içerikleri ya da farklı sitelerden buldukları içerikleri paylaşabilirler. Yani bu platform üzerinde kendi ağınızı yönetebilirsiniz. 2008 yılında kurulmuştur ve popülerliği bir hayli yüksektir. Günümüzde Facebook'ta 42 milyon, Twitter'da 16 milyon, Instagram'da ise 52 milyonj takipçiye sahiptir. 9GAG sitesinde bulunan içerikler sosyal medya üzerinde "internet memes" olarak geçer. Bizim ülkemizde ise "caps" olarak adlandırılan içeriklere benzer. 9GAG Video İndir işlemi için sitemizi kullanabilirsiniz. 

9GAG üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /9gag-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok