Blogger aracılığı ücretsiz blog sitesi açabilirsiniz. Bu şekilde blog sitelerine sahip olan kişi sayısı 2 milyon kişiden fazladır. Pyra Labs tarafından herkesin WEB'de yer alan bilgilere katkı sağlaması amacı ile kurulmuştur. Sonrasında büyük balık, küçük balığı satın almıştır. Google, Blogger'i satın almıştır. Günlük 18 milyon gibi tıklama sayısı ile en çok hit alan siteler arasında yer almaktadır. Kullanıcılara ise .blogspot şeklinde alanadı verilmektedir. Blogger Video İndir işlemi gerçekleştirmek adına sitemizi kullanabilirsiniz. 

Blogger üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /blogger-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok