Dailymotion 2005 yılında kurulan en popüler video barındırma sitelerinden birisi olmaktadır. Fransa'nın Paris şehrinde bir evin oturma odasında kurulan bu şirket başarılı girişim örneklerinden olarak nitelendirilebilir. Site sıralamasında tüm dünyada 208. sıradadır. Fransa'da, Hindistan'da ve ABD'de popülerdir. Dailymotion Video İndir işlemini en hızlı ve en kolay gerçekleştirebilmek adına sitemizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Dailymotion üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerindne indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /dailymotion-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indire butonunu tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre seçeneklerden birine tıklayıp indirme işlemi başlatabilirsiniz.
  2. Mobil uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında, videonun bağlantısını kopyalayın. Ardından yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok