Dailymotion 2005 yılında kurulan en popüler video barındırma sitelerinden birisi olmaktadır. Fransa'nın Paris şehrinde bir evin oturma odasında kurulan bu şirket başarılı girişim örneklerinden olarak nitelendirilebilir. Site sıralamasında tüm dünyada 208. sıradadır. Fransa'da, Hindistan'da ve ABD'de popülerdir. Dailymotion Video İndir işlemini en hızlı ve en kolay gerçekleştirebilmek adına sitemizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Dailymotion üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerindne indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /dailymotion-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indire butonunu tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre seçeneklerden birine tıklayıp indirme işlemi başlatabilirsiniz.
  2. Mobil uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında, videonun bağlantısını kopyalayın. Ardından yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

9gag Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit