Facebook 2004 yılında Mark Zuckerberg tarafından kurulan sosyal ağdır. İlk olarak Hardvard üniversitesi öğrencileri için kuruldu. Sonrasında Boston yakınlarındaki okulları içine alarak bir yıl için ABD'de bulunan tüm okulları kapsadı. Kurulumundan 2 yıl sonra kadar çeşitli yatırımlar alan Facebook, tüm e-posta adreslerine belirli yaş sınırlandırmaları kapsamında açtı. Bu şekilde gittikçe büyüdü ve günümüze gelindiğinde yaklaşık 1 buçuk milyar üyeye sahip oldu. Google, Microsoft ve farklı şirketlerin Facebook üzerinde yatırım yaptığı bilinmektedir. Hatta bu dev firmalar ilk yıllarında Facebook sitesini satın almak istemişlerdi fakat olumlu yanıt alamamışlardır. Lafı daha da uzatmadan belirtmeliyiz ki; Facebook Video İndir işlemi için sitemizi kullanabilirsiniz. 

Facebook üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /facebook-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok