IMDB yani internet film veri tabanı; tüm ülkelerin ve sinema ve TV filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler içeren çevrimiçi büyük bir veritabanı olmaktadır. 2017 yılı itibari ile TV bölümleri dahil olarak 4 milyonun üzerinde yapım ve 8 milyona yakın kişi hakkında bilgiler içermektedir. Tüm dünya sıralamasında 63 sırada, ABD'de ise 42. sırada bulunmaktadır. Kayıtlı olan kullanıcılar sitenin içerisinde bulunan yapımlara puan verebilir ve yorum yazabilir. IMDB Video İndir işlemini gerçekleştirebilmek adına sitemizi kullanabilirsiniz. 

IMDB üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /imdb-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

9gag Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit