Imgur 2009 yılında ABD'de kurulan görüntü barındırma sitesidir. İlk 5 ay içerisinde günde 1000 görüntülenmeden, bir milyon toplam sayfa görüntülenme sayısına ulaşmıştır. Diğer popüler sosyal medya WEB sitelerinin de popülerliğinin artması ile daha da yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. İlk başlarda bağışlar ile maliyetlerini karşılamaya çalışan Imgur, site büyümeye başladıkça ek gelir kaynaklarına ihtiyaç duydu. Görüntü reklamları, sponsorlu reklamlar gibi yayınlar tanıtmaya ve kullanmaya başladı. Imgur Video İndir işlemini sitemizden sağlayabilirsiniz. 

Imgur üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /imgur-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

9gag Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit