Imgur 2009 yılında ABD'de kurulan görüntü barındırma sitesidir. İlk 5 ay içerisinde günde 1000 görüntülenmeden, bir milyon toplam sayfa görüntülenme sayısına ulaşmıştır. Diğer popüler sosyal medya WEB sitelerinin de popülerliğinin artması ile daha da yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. İlk başlarda bağışlar ile maliyetlerini karşılamaya çalışan Imgur, site büyümeye başladıkça ek gelir kaynaklarına ihtiyaç duydu. Görüntü reklamları, sponsorlu reklamlar gibi yayınlar tanıtmaya ve kullanmaya başladı. Imgur Video İndir işlemini sitemizden sağlayabilirsiniz. 

Imgur üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /imgur-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok