Instagram dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden biri olmaktadır. 2010 yılında kurulmuş olup, 2012 yılında ise 1 milyar dolar fiyata Facebook firması tarafından satın alınmıştır. Facebook firmayı satın almadan önce 30 milyon kadar kullanıcıya sahipti. 2017 yılı itibari ile 800 milyon kullanıcı sayısına ulaşmıştır. 2018 yılında ise 1 milyar kullanıcı sayısını geçmiştir. Günümüzde internete erişim sağlayabilen neredeyse her kullanıcının Instagram hesabı bulunmaktadır. Instagram üzerinde fotoğraflar, videolar, hikayeler paylaşılmaktadır. Kullanııclar Instagram üzerinde beğendiği videoları indirip, kendileri de yüklemek isteyebilir. Instagram Video İndir işlemi için en hızlı, en kolay bir şekilde sitemizi kullanabilirsiniz. 

Instagram üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /instagram-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz. 
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sağ üst tarafında bulunan ... butonuna tıklayın. "Ardından Bağlantıyı Kopyala" seçeneğini gelin. Linki kopyalama işlemini tamamladıktan sonra; yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

9gag Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit