Odnoklassniki yani bilinen adı ile Ok.ru'dur. Rusya'nın en popüler sosyal paylaşım WEB sitesidir. 2006 yılında kurulmuştur. 10 milyon günlük tekil ziyaretçiye sahip, 45 milyondan fazla ise kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Sitenin 2008 yılının ilk çeyreğinde bilinen site geliri 3.5 milyona yakın olmuştur. Alexa verilerine göre dünya site sıralamasında 67. sırada, Rusya'da ise 6. sırada bulunmaktadır. Odnoklassniki  Video İndir işlemini en hızlı ve kolay olarak gerçekleştirebilmeniz adına sitemizi kullanabilirsiniz. 

Odnoklassniki üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /odnoklassniki-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indire butonunu tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre seçeneklerden birine tıklayıp indirme işlemi başlatabilirsiniz.
  2. Mobil uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında, videonun bağlantısını kopyalayın. Ardından yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

9gag Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit