Pinterest görsel ve videoların paylaşıldığı, pano sistemi kullanarak çalışan bir platformdur. 2010 yılında kurulan bu şirket 2011 yılında popülerlik kazanmıştır. Günümüzde 500 milyona yakın kullanıcıya sahip olmaktadır. Bu kullanıcıların büyük çoğunluğu ise kadınlardır. Yüzlerce farklı kategoride fotoğraf ve video paylaşabilmek mümkündür. Sitelerin tanıtımı ve e-ticaret sitesi üzerinden satış yapmak isteyen kişiler için de oldukça kullanışlıdır. Pinterest Video İndir işlemleri gerçekleştirmek adına sitemizden faydalanabilirsiniz.

Pintrest üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /pinterest-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

9gag Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit