Soundcloud müzik ve ses dosyalarını ücretsiz olarak dinlemeye ve indirmeye izin veren WEB uygulaması olmaktadır. Firma Berlin'de kurulmuştur. 2010 yılında kullanıcı sayısının bir milyonu geçtiği açıklanmıştır. Gelirlerini ise Pro User olarak adlandırılan ücretli üyeliklerden almaktadır. Soundcloud Müzik İndir işlemini gerçekleştirebilmek adına sitemizi kullanabilirsiniz. 

Soundcloud üzerinden müzik indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /soundcloud-music-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza müziği indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz müziğe göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz müziğin sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok