Twitch video oyunu odaklı canlı görüntü yayınlama imkanı sunan bir platform olmaktadır. 2011 yılında kurulmuştur ve 2014 yılında ise 970 milyon dolar karşılığında Amazon tarafından satın alınmıştır. Ülkemizde de popüler olan bu platform dünya sıralamasında 32. sırada, ABD'de ise 15. sıradadır. Oyuncuların gerçek zamanlı izlenmesi adına görev yapan firma, turnuvalar, e-spor karşılaşmaları gibi oyun üzerine karşılaşmalar düzenlemektedir. Twitch Video İndir işlemlerini gerçekleştirebilmek adına sitemizi kullanabilirsiniz. 

Twitch üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /twitch-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok