Twitter en çok kullanılan sosyal medya siteleri arasında yer almaktadır. Bu site kapsamında düşüncelerinizi 280 karakter ile yazabilirsiniz. Tabii görsel fotoğraflar ve videolar da tweetlerinizin içerisine ekleyebilirsiniz. Twitter 2006 yılında kuruldu ve 2013 yılında ise en çok trafik alan siteler arasında ilk 10'a girdi. Günümüzde aktif kullanıcı sayısı 500 milyon üzerinde olan bu site ülkemizde de en çok ziyaret edilen siteler arasında yer almaktadır. Twitter Video İndir işlemini sağlayabilmek için sitemizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Twitter üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /twitter-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

9gag Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit