Vkontakte Rusya ve Ukrayna'da en çok kullanılan sosyal WEB sitesidir. Site ilk olarak yüksek eğitim kurumunda bulunan öğrencilerin ve mezun olanların iletişimini sağlamak adına kurulmuş olsa da zaman içerisinde tüm sosyal grup ve tüm insanlar tarafından kullanılmaya başlamıştır. Hatırlanacağı üzere Facebook'da benzer bir kuruluş aşamasından geçmiştir. Vkontakte yani VK.Com tüm siteler içerisinde 23. sıradadır. Rusya'da ise 2. sırada bulunmaktadır. Vkontakte Video İndir işlemini gerçekleştirmek adına sitemizi kullanabilirsiniz. 

Vkontakte üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /vk-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok