Vkontakte Rusya ve Ukrayna'da en çok kullanılan sosyal WEB sitesidir. Site ilk olarak yüksek eğitim kurumunda bulunan öğrencilerin ve mezun olanların iletişimini sağlamak adına kurulmuş olsa da zaman içerisinde tüm sosyal grup ve tüm insanlar tarafından kullanılmaya başlamıştır. Hatırlanacağı üzere Facebook'da benzer bir kuruluş aşamasından geçmiştir. Vkontakte yani VK.Com tüm siteler içerisinde 23. sıradadır. Rusya'da ise 2. sırada bulunmaktadır. Vkontakte Video İndir işlemini gerçekleştirmek adına sitemizi kullanabilirsiniz. 

Vkontakte üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler; 

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /vk-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında sağ kısımda bulunan sağ tarafa ok (paylaş) butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" işaretine tıklayıp, yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

9gag Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit