YouTube dünyanın en büyük video barındırma sitesi olmaktadır. 2005 yılında 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuş olup, 2006 yılında ise 1.65 milyar dolar fiyata Google firması tarafından satın alınmıştır. Günümüzde ise firmanın değeri 1 trilyon dolara yakındır. İnternete erişimi olan her kullanıcı YouTube sitesinde video izlemektedir. Kimi kullanıcılar beğendiği videoları indirerek sonrasında internetsiz de izleyebilmektedir. Youtube Video İndir işlemini en hızlı ve en kolay şekilde gerçekleştirmek adına sitemizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

YouTube üzerinden video indirebilmeniz adına yapmanız gerekenler;

  1. WEB Tarayıcısı üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; tarayıcıda bulunan linki kopyalayın ve /youtube-video-indir linkinde bulunan arama yerine yapıştırıp, yanındaki indir butonuna tıklayın. Ardından karşınıza videoyu indirebilmek için seçenekler çıkacaktır. İndireceğiniz videonun kalitesine göre; 144P, 240P, 380P, 720P, 1080P seçeneklerinden birine tıklayıp indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  2. Mobil Uygulama üzerinden indirme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız; indirmek istediğiniz videonun sayfasında bulunan "Paylaş" butonuna tıklayın. Ardından "Bağlantıyı Kopyala" seçeneği ile WhatsApp, Facebook gibi seçenekler çıkacaktır. Bağlantı linkini kopyalayıp; yukarıda belirttiğimiz adımları izleyebilirsiniz.  

Neler yapıyoruz?

Youtube, Instagram, Tiktok başta olmak üzere toplamda 27 farklı sosyal medyadan video indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

Youtube Instagram Tiktok Facebook Twitter Izlesene Vimeo Dailymotion Pinterest Tumblr Twitch Soundcloud Blogger 9gag Flickr Buzzfeed Imgur Imdb Ted Likee Liveleak Bandcamp Break Mashable Espn Odnoklassniki Vk

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok